Archiv článků

4. kolo: Šachta UK - Kehar Club FC 2:2

24.04.2009 15:54
 21.04.   Běchovice   Góly: 12. 45. J. Rákosník Vyrovnaný bojovný zápas. Akcie Šlechty podržel svými zákroky brankář Kubrich. Remíza je asi zasloužená, i když Kehar měl podstatně více šancí.
>>

3. kolo: K.K.K. - Kehar Club FC 1:2

24.04.2009 15:48
15. J. Rákosník, 19. P. Pergler    14.4.2009  PANKRÁC 1 V naprosté pohodě odehrané utkání, do 40.minuty nebyl odpískán jediný faul. Hosté byli šťastnějším týmem. Domácí v závěru tlačili, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
>>

2. kolo: Kehar Club - Fugas CF A 3:9

13.04.2009 23:04
Góly:  16. J. Rákosník, 20. J. Rákosník, 28. M. Dražan   Čtvrtek 09.04, 18:15    Hezké utkání, do kterého vlétli hosté jako uragán a za deset minut vedli 3:0. Pak se hra vyrovnala, domácí snížili a vrátili se do hry, ale na konci totálně odpadli a v posledních...
>>

1. kolo: Felix club - Kehar Club 1:3

02.04.2009 17:59
Góly: 26. a 28. Petr Kaminský, 55. Jan Sekerka, Úterý 31.03 17:00    BĚCHOVICE Hosté rozhodli o svém vítězství v závěru první půle. Po změně stran měli domácí až drtivý tlak, ale vstřelili pouze jednu branku. Hosté v závěru pečetili třetím gólem.

17.03.2009 19:17
 1. kolo: Felix club - Kehar Club FC                            1:3 Úterý 31.03           ...
>>

11. kolo: Kehar Club FC - Eukaryota 2.LKW

06.12.2008 20:17
 Góly: 22. P. Pergler, 23. J. Sekerka, 58. M. Dražan ; 06.12 10:00 Děkanka;  Rychlé a korektně vedené utkání, smírnou převahou Keharu. Tuto mírnou převahu dokázal Kehar vyjádřit dvěma góly v prvním poločase a pak už kontroloval vývoj utkání.
>>

10. kolo: Alkohol Tea FC - Kehar Club FC 1:3

29.11.2008 17:54
Góly: 6. J. Rákosník, 24. M. Dražan, 38. J. Sekerka; 22.11. 11:15 Pražačka 2 Kehar byl důraznější v koncovce a díky tomu i vyhrál.

02.11.2008 17:00
Góly: J. Beneš, M. Dražan, J. Sekerka 2x; 1.11. 11:15 Zárubova;  Sedm zbabělých sice působilo lehkonohým fotbalovým dojmem, ovšem zkušenosti, důraz a hlad po gólech byl na straně Keharu a to rozhodlo. Oboustraně korektní a čistě hrané utkání, bez zbytečných faulů.