1. kolo: KEHAR CLUB FC - Letná FC 1:1

28.03.2011 23:04

Pondělí 28.03       20:45    Mikulova 2    Góly: 60. Arnošt (Dřížďal)

Sestava: Lev Jašin - Háfa, Ing., Petr K., Franta Dřížďal - CPT, Fík, Pila, Arnošt, Pan Fotbal, Beny

Dobrý den, vážení hráči a příznivci Keharu!.....jsem povoláním doktor, ale asi si mne budete pamatovat pod přezdívkou Sokrates…volal mi Dráža…ano, asi si říkáte, volal?!..a odkud, když nemá nikdy kredit, ale opravdu volal z pevné z práce, jestli bych se nemohl zhostit v této sezoně role okomentování zápasů a přidat tak na stránky nějaký ten příspěvek…říkáte si jak to asi dokážu, když tam nebudu přítomen, ale vězte, ono to půjde J….Omlouvám se, že tento první příspěvek bude možná trošku stručnější a také  opožděnější, ale slibuji, že se příště již budu snažit být aktuálnější a to přidáním článku již druhý den po zápase, aby flashback byl okamžitý…..nyní pojďme již k samotnému zápasu….na první zápas se sešel celkem již běžný počet hráčů a to teda něco mezi 10 až 15ti hráči….do branky se postavil legendární, ve výborné formě chytající Lev Jašin….v obraně to potom byli techničtí, již dvojnásobní otcové , Franta Dřížďal alias Roberto Carlos spolu s Háfffffou a tvrdě hrající Petr K. spolu s Injou alias Franczem Beckenbauerem alias 2. zástupcem kapitána…..do útoku dorazili 1.ligou protřelí a zkušení Tomáš Došek, Tomáš Jun a Igor Gluščevič…dále můj krajan a hvězda první velikosti Ronaldo alias Arnošt, nemohl chybět ani nejlepší hráč planety všech dob pan Fotbal a samozřejmě s kapitánskou páskou (kdyby ji ovšem nosil) Kapitán……zápas začal, ovšem Franta s Arnoštem v tu chvíli teprve začali hledat propisku, aby napsali zápis….možná to byla předzvěst, že zrovna oni dva to byli, protože se nakonec stali hlavními aktéry poslední minuty zápasu, ale o tom až později J….prvních 5 minut opravdu moc nevím co se na hřišti událo, poněvadž jsem sledoval ty dva, jak přemlouvají asistenta sudího, který se nakonec svolil k tomu, aby zmíněnou tužku půjčil….vypadalo to, že se dostáváme do prvních šancí, ale když jsem uslyšel: Beny, to musíš dávat!......tak jsem věděl, že výsledek v tu chvíli 0:0 nemůže být ohrožen, protože už celému týmu v tu dobu bylo jasné, že tohle nebude Benyho nejlepší zápas J….tak dál..hra se přelévala z jedné strany na druhou a byl k vidění celkem pohledný fotbal a hlavně z obou stran férový….bohužel poločas nakonec dopadl lépe pro soupeře z týmu Letná FC a to díky tomu, že Pilka v souboji ztratil míč, i když to dle všeho byl faul a jelikož je to také hráč první velikosti, tak počítal s odpískáním a tudíž přestal hrát a tak jako když usedne na brčko na zahrádku k pivu, tak asi tak se díval jak akce dopadne…ano a dopadla dobře…ale ne z našeho pohledu…tudíž 0:1! ….nic dalšího podstatného kromě našich asi 10ti šancí se v první půli nestalo….o poločase jsme si všichni říkali, že prohrát tento zápas by byla i trošku smůla a zazněly i hlasy, že vítězství je naše….ale opak byl pravdou….pokračovalo se ve stejném duchu jako v první půli, takže akce střídala akci..občas z toho byla tyč či pěkný zákrok brankaře, ale skóre zůstávalo v náš neprospěch…a tak jediné nad čím se v tu chvíli podivovalo už naše celé mužstvo byl až zarážející počet minut pana Fotbala na hřišti, který ač je to neuvěřitelné, tak měl v 50. minutě utkání na svém kontě odehraných minut již pětasedmdesát!!!...ale na víc než kroucení hlav to nestačilo, protože donutit ho vystřídat opravdu nešlo…a tak se rozhodl asi 5 minut před koncem udělat parádní gesto vůči spoluhráči Tomáš Došek a pustil na hřiště Arnošta, protože věděl, že pan Fotbal, v té době hrající již svou 90 minutu, ze hřiště již neodejde….no a dostáváme se do úplného závěru….v poslední minutě se na naší polovině zrodil faul, který briskně rozehrál Kapitán, zvolil přihrávku na Roberta Carlose a ten dal vzpomenout na svá nejlepší léta u brazilské reprezentace a kolmou přihrávkou našel ve výborně zvoleném prostoru před brankou, úplně volného Arnošta, který dal zase vzpomenout na to, že býval nejlepší na světě několik let a parádně se položil do přihrávky svého bývalého kolegy z repre a vsítil kolem nohou gólmana vyrovnávající branku…..1:1!....po této oku lahodící akci přišel pískot hlavního rozhodčího a tím i konec celého utkání….i když šlo o první utkání sezony, radost byla velká....a výsledek asi i spravedlivý....sice nepřišlo po utkání slíbené brčko, ale i to pivko chutnalo celkem dobře...díky za výkon všem a těším se u dalšího komentáře nashledanou..Váš Dr. Sokrates