3. kolo: KEHAR CLUB FC - Pražská legie 2000 0:1

12.04.2011 09:37

Pondělí 11.04       20:45    Mikulova 3

Sestava: Lev Jašin - Petr K., F. Beckenbauer, F. Dřížďal, Beny - Ivo, CPT, Fík, Pila, Pepa, Dráža

Opět Vás zdravím vážení přátelé, tentokráte znovu zase já Dr. Sokrates, váš průvodce touto sezonou….předem bych se rád omluvil, že to za mě minule vzal Dráža, protože má časová vytíženost  tomu opravdu nepřála, ale myslím, že se mé role zhostil alespoň uspokojivě…..tak pojďme k samotnému zápasu, již třetímu v pořadí…..už předem je ovšem jasné, že tento komentář se ponese ve velice smutném duchu a moc dobře všichni víte proč!.....a počítejte s tím, že to co bylo poprvé minule novinkou, jak prezentoval  Arnošt , tudíž známkování hráčů, dnes nedopadne vůbec dobře, ale to jen  na úvod….teď  již k sestavě…..začínám obligátní  větou…sešlo se nás něco mezi 10 – 15 a to přesně 11…..brankářská stálice a jediný se slušnou známkou na závěr Lev Jašin….obraná čtveřice ve složení Franta Dřížďal alias neznám pravidla malé kopané, dále Inja , Petr K. alias ten co je za mnou, toho hlídat nebudu, a jako poslední Beny alias fotbal je co? J…..do útoku byli připraveni, ovšem nedostatečně pan Fotbal alias on se rozeběhl a já ho nemohl mít, Pila alias dnes  jsem nějaký unavený, Fík alias Radim by býval byl nejlepší fotbalista, dále Ivo alias začněte hrát fotbal nebo se na to vyserte, Kapitán alias nevím jestli ti nakonec přihraju nebo ne…a nakonec  Arnošt  alias ten co hrával fotbal maximálně v žácích…..no, sami vidíte, parádní sestava J….soupeřem byl tým Pražská legie, který měl ze dvou zápasů plný počet bodů a tak už vyvolával hrůzu mezi námi, ještě než se koplo do míče…k našemu překvapení to ovšem prvních deset minut vůbec nevypadalo, že by ji nahánět měl….ale my jsme měli dělat sami co se sebou, protože se  stále nevědělo ani po 10 minutách, jestli v obraně hraje Beny nebo Ivo, ale nakonec  to dobře dopadlo a zbylých 50 minut zápasu nevěděl už vůbec nikdo z nás co a kde má vlastně hrát a proto to byl z naší strany opravdu velmi povedený zápas, jaký se sluší na 3. Ligu…vážně paráda!.....no ne, opravdu to byl děs a hrůza a pokud mohu mluvit za sebe, kdysi dávno za mých mladých let jsem viděl zápas tzv. pralesní ligy sice v Brazílii, ale to je jedno kde, prostě jde o to, že takový zmatek ve hře tam k vidění nebyl ani zdaleka takový, jako včera na Jižáku….ano , je to jen subjektivní názor, ale mám-li být upřímný, co to jako bylo???!!! …mohl bych se tu rozepisovat  o šancích a akcích, jenže to bych psal o soupeřových a to prominete, to bych mohl maximálně umístit na stránky  Legie….za zmínku tak stojí pouze stabilní a kvalitní výkon Lva, který ač jednou inkasoval, tak prokázal formu a díky němu, klidně to již mohu napsat jsme prohráli pouze 0:1!..pravda také tam měl slabší chvilky, ale s ostatními se to srovnat vážně nedá…ano, možná tam bylo pár věcí a náznaků, třeba  Ivo málem vymetl pavučinku a Karpov skvělým „sólem“ znemožnil obranu, ale kloudné zakončení se nekonalo….je mi to líto, že nemohu popisovat krásné fotbalové akce, ale ten kdo tam byl ví, že žádné nebyly, jak říkám, smutný zápas!....nerad bych, aby takovýto nekolektivní výkon  byl k vidění znovu, tím nechci říci, že snaha nebyla, ale forma nebyla určitě a o únavě z haly hovořit nelze, když loni to prospívalo všem!....pevně věřím, že příště to bude o něčem jiném a rád popíšu podrobněji ty skvělé gólové akce, ale nyní, když je po třech zápasech na našem kontě počet vstřelených branek tolik,  jako sotva čtvrtina počtu jedné cikánské domácnosti, nelze hovořit o nějakém pozitivu…..takže jediné pozitivní bude, že i když je komentář krátky, tak je tam hned druhý den, takže doufám, že aspoň Tomáš Došek bude mít radost J…..a ještě ta smutná tečka na závěr….známky ….

B…..Lev Jašin …..2..to proto, že pustil gól :-)