7. kolo: KEHAR CLUB FC - Břewnow boys 4:2

16.05.2011 23:18

pondělí 16.05.    19:00  Pražačka 2          Goly: Pila, CPT, Fík, Ivo (CPT)

Sestava: Lev Jašin - Petr K., Ing., Franta Dřížďal, Beny - CPT, Pan Fotbal, Pila, Tomáš Došek, Delly Valdez, Ivo

Vítejte u tradičního komentáře přátelé a fanoušci Keharu….je za námi další pondělní večer, tudíž další hrací den, konkrétně již 7.kolo a opět velmi důležité, ostatně jako těch 6 předchozích a 4 následující…již podruhé jsme se sešli na Pražačce (poprvé ve 2.kole, 2:4 s Pajzovnou) a účast byla k mému překvapení opět něco mezi 10 – 15 hráči, konkrétně 11 rovných J….někteří přišli dříve než měli, někteří včas a jiní dokonce později než byl začátek utkání (19h. SEČ)….například Pila s Arnoštem byli už v 17:45h. natěšeni na místní restaurační zařízení, ovšem k jejich překvapení čili i velké nevoli bylo toto zmíněné zařízení zavřeno a to i přesto, že na dveřích od hospody bylo černé na bílém, pardon, v tomto případě bílé na modrém, napsáno PO – PÁ 17h. – 22h….nicméně dveře byly zamčené, takže i případná samoobsluha se konat nemohla a tak tito dva hoši začali v hlavách vymýšlet a přemítat co by bylo kdyby: šli bývali jinam nebo co se stane, když přijde někdo otevřít až třeba v půl sedmé nebo co když nepřijde vůbec nikdo a co pak….no nervozita stále stoupala, protože THC(to pondělní) už v těle kolovalo pár minut a ústa již byla značně vysušená a to nebylo dobré, vůbec to nebylo dobré….představte si, že by si chudáci před dalším brkem než dorazí zbytek týmu, nemohli dát pivečko…nemyslitelné!!....a tak když už několik minut tipovali z velmi mála kolemjdoucích, kdo že to tu otevře, se zjevila paní, na kterou mimochodem oba sázeli tisícové sumy, že je to právě ona, ta nejdůležitější osoba tohoto dne….a skutečně byla….jenomže nebylo zdaleka vyhráno…na pozdrav a velmi slušně položenou tázací větu: Dobrý den, Vy jste od hospody?....odpověděla: Nooo, proč? Stejně nemám naraženo…oba věděli, že jen tak se kritická situace nezmění…a skutečně..po dalších 10 minutách se Pilka zvedl, jestli už by se snad dalo něco k pití dostati, mu bylo odseknuto: Teď skládám ubrousky, dejte mi ještě chvíli…načež se Pila zeptal, tak na nás pak houknete?, což neměl dělat, protože milá paní odpověděla…sem snad dojdete sami, neeee?!...no takže je nakonec asi zachránil pán, který vešel do hospody asi 5 minut po této konverzaci a když neslyšeli žádné nadávky, tak se zvedli oba a k jejich překvapení dostali 2 lahodné moky…no bylo to v 18:25…což vzhledem k příchodu paní v 18:04 ještě šlo…ale musím Vám tedy říci, že pracovat 4 hodiny denně, nevím, zda bych byl tolik otrávený jako ta paní, ale zjevně nezažila pracovní dobu 8hodinovou natož 12ti…no co, prostě u nás v Kocourkově…klasika…no to jen tak na úvod a pojďme k sestavám…..v bráně Lev Jašin( opravdu se to o něm dá říci již doslova, vhledem k tomu jak chytá, ale i jak řve)….obrana Petr K., Franta Dřížďal a Inja….a útok Igor Gluščevič, Tomáš Došek, pan Fotbal, Kapitán, Ivo, Arnošt a Tomáš Jun…ano i Tomáš Jun, který sice avizoval, že přijde pouze na čumendu, ovšem k lítosti všech zúčastněných dorazil i s taškou..sice pozdě, ale fakt i s věcma L…soupeřem byli v té době 4bodový, stejně jako my, Břewnow Boys, jak název napovídá, opravdu to byli mladí kluci, necháme to třeba na věku kolem + - 20 let….a tak možná i proto, že byli mladí, tudíž i suverénně vystupující, vůbec neřešili, na rozdíl od nás, že máme stejné klubové barvy a tak prostě nastoupili v modro - žluté kombinaci dresů, do zápisu se napsali jako domácí a tím to pro ně haslo….no nás zbylo samozřejmě místo na zápisu na pravé straně čili hosté a tak jsme si každý vzal triko barvy jaké zrovna měl, naštěstí vesměs stejné a to tmavého odstínu….no jak správně hádáte, my jsme byli domácí a tak jsme měli hrát v našich krásných keharovských dresech!...budiž jim odpuštěno, oni by to asi neskousli vypadat jako na plácku za barákem…...a hurá na zápas….ono zní to hurá, jako že se bylo na co dívat a byla to paráda, no nevím..asi jak od koho J….každopádně bylo od začátku jasné, že kluci budou lítat jako blázni a navíc budou i umět hrát fotbal….což se potvrdilo a v prvních minutách nás přimáčkli a měli i první náznaky šancí, ale tak nějak jim to zatím lítalo vedle nebo si s tím hravě poradil Lev….tradičně jsme si ale na sebe šili bič tak trochu sami a to tím, že jsme rychle ztráceli míče a nebili sto si pořádně přihrát a hru uklidnit, což na takovéto týmy jakým byl i Břewnow platí vždy…

Takže každý měl co dělat nejen sám se sebou ale i s neustálým napadáním a rychlou hrou soupeře…popravdě si ale vůbec nevybavuji jejich šance v první půli, jako jo měli střely a kombinace, ale asi to dost lítalo vedle nebo bylo zblokováno a tak nemohu vyzdvihnout žádný zákrok Lva, ale přitom vím, že jich měl dost, takže tím pádem vyzdvinu všechny co měl..on si je určitě pamatuje J….no tak dál….takže soupeř byl lepším týmem, lépe se pohybujícím i lépe kombinujícím i lépe zpracovávajícím míče, leč toto vše mu nestačilo k tomu, aby vstřelil branku a tak ji dostal….Pila se zmocnil balonu, tím, že ho vybojoval…asi teda, co já vím, já zrovna koukal na zrzečku s atletickou postavou, jak si běhá po oválu a znova a znova zkoumal, jestli je teda hezká nebo hnusná nebo jaký kdo měl před zápasem názor, ale prostě mě v tu chvíli zajímala více než Igor…ale v pravou chvíli jsem se zadíval na hřiště a uviděl  ho jak se řítí z pravé strany na branku a křížnou střelou nedal brankaři šanci…1:0!....z mého pohledu nezaslouženě, ale jistě že výborně!!!.....obraz hry se příliš v první půli neměnil a Boys stále zkoušeli usilovným napadáním a rychlostí působit problémy našemu týmu, což se jim dařilo, ale nedařilo se jim to hlavní a to vyrovnat a tak přišel trest….důrazný Igor vypálil na branku a brankař pouze vyrazil na vápno  a tam míč sebral Kapitán a střelou k tyči mu ho vrátil, ovšem tentokráte už do sítě a bylo to 2:0....ano, ano i Kapitán se s jarem probudil a prolomil své střelecké trápení…jasně jaro už začalo dávno, ale tak je to přeci jen Kapitán…no prostě do půle 2:0 a na střídačce vládla pohoda…ta s výsledku ne z předvedené hry….samozřejmě jsme nastupovali do druhého poločasu s tím, hlavně brzy neinkasovat a jistěže to bylo ani ne za 5 minut 2:1!....a to když….nooo a teď nevím, takže prostě 2:1 J….což bylo nepříjemné, ale kupodivu jsme začínali hrát lépe, teda alespoň trošku…no a možná proto to bylo 15 minut před koncem 2:2! J…nooo a teď už sice trošku vím jak to dali, ale stejně ne tolik, abych to popsal J…..ale tak prostě 2:2….tudíž jsme přišli o dvoubrankový náskok v nejméně vhodnou dobu….většina z nás si myslela, že nás to jako většinou položí, ale tentokráte opak byl pravdou…..kluci stále sice běhali jako o závod, ale tak trošku zapomínali bránit a toho využil obávaný střelec motavec Fík a to když po několika střelách, nejprve jedné od Benyho a pak následně jeho samotného dvou ranách, napotřetí zamířil přesně pod břevno(dřevno) a bylo 3:2 a do konce 10 minut….což je ale hodně minut na hodně branek, zvláště když je soupeř aktivní atak nebylo rozhodnuto nic….jenomže asi 5 minut před konecem přišlo něco, co se vidí málokdy, teda Inja by řekl, že to neviděl nikdy…a to že v útočném pásmu po ztrátě balonu už už se rozjížděl útok Břewnowa, když najednou Arnoš parádním obraným zákrok zbavil míče hostujícího útočníka a ten zůstal osamocený, stejně jako Kapitán s Ivem, pro které už nebyl problém vykombinovat bezmocného brankaře hostů a bylo to najednou 4:2!....paráda!....už to tedy vypadalo nadějně, zvláště když soupeř musel otevřít zadní vrátkaúplně a tak po několika jistých zákrocích Lva v bráně naší se objevilo pár možností na straně druhé……skóre se ovšem již nezměnilo a to proto, že nejprve zazdil tutovku z obrany vyběhnuvší Franta….no měl nahrát a mohl mít áčko aspoň, blbec jeden….no a pak se ukázal ve „skvělé“ formě Arnošt a to když nejprve z metru přestřelil branku a po té už ani netrefil míč, takže z možných 2 bodů za 2 góly nemá nic a to mu přeju!!!!....nicméně se dostavila výhra 4:2 a to je to nejdůležitější a za to všem díky!!!!..možná to bylo kratší dnes, ale někdy holt nemám den..díky Váš Dr. Sokrates

Bodováníčko ale nechybí!!!

Lev Jašin…..2……kdyby tolik neřval mohl mít 1ku

Petr K…..3…dobrý výkon, ale zase nic extra..to ví sám J….

Franta D……..3ku….to má za to, že mi nenahrál, jinak mohl mít 2ku, blbec!!!

Inja…..3ka………za standardní výkon…..

Tomáš Došek……3……dal gól, ale jenom jeden, takže to je málo, chápeš?!!!!

Igor Gluščevič….3……za to, že dal taky jen jeden gól, když má dávat aspoň 2 za zápas!! J

Kapitán…….2…..no za to že dal konečně góla a navíc přidal asistenci J..ale stejně je to taky málo J

Pan Fotbal……4…. To je prostě zoufalost…a 4ka jen za to, že jsme vyhráli….

Ivo….2….dal góla, běhal a nenadával, tak proto .)

Arnošt….5….to co nedal v závěru se podepsalo na jeho hodnocení, šašek jeden!!

Tomáš Jun…..ježíš ten se taky hodnotí, no můj ty bože J….no tak teda 3ku no..za to, že říkal po zápase, že se mu hrálo fajn a v pohodě..no tak teda dobrý výkon no J)