3. kolo Benda OFC - Kehar Club FC 3:2

23.09.2008 19:15

Ciao všici....tak je tu další komentář k dalšímu zápasu a k další prohře :)...hrálo se na Pražačce, tudíž kvalitní povrch a tak se zdálo, že by se mohl hráti i celkem pohledný fotbal a to i z naší strany :)....a nutno dodat, že s přimhouřeným okem to určitě celkem kvalitní hra byla, alespoň oproti předchozímu zápasu určitě!....sestavička byla podobná té minulé, jen s tím rozdílem, že místo Petra K. dorazil Beny, i když se ještě 10 minut před výkopem všichni radovali, že přijde tak, jako na všechny srazy, tudíž pozdě!...nestalo se a tak jsme zahájili zápas oslabeni :)...teda pardon, v plné síle..sorry Beny, překlep :)...soupeř neměl na střídání a přesto, že se hanspaulka hraje hlavně kvůli tomu, aby si člověk zahrál, tak už od začátku se hráčům z tohoto týmu do hry moc nechtělo...to asi totiž jen my i kdyby jsem byli snad ve 4 lidech, tak by jsme chtěli hrát fotbal..no nic...jak jsem již předeslal, tak jsme se snažili o kombinační hru, která sice postrádala občas na přesnosti, ale snaha byla a občas se i něco povedlo..jenomže jakmile jsme nastřelili z celkem vyložené pozice tyč, tak bylo hned jasné, že nám to tam jen tak nespadne .)...a to se bohužel potvrdilo..my útočili a sopeř hrál opět hanspaulkovskou klasiku, která na nás ovšem platí a to je ta, že nakopne od své brány balón na útočníka, který si většinou poradí a alespoň do zakončení se dostane....ne ne, nenechte se zmýlit...ani jednou se kolem Pavlika neobtočil :)...no, takže to dopadlo tak, že v první půli jsme tým OFC Benda párkrát hezky vykombinovali, jenže gól dali oni a to z rohu...bohužel 3 naši hráči odskočili na opačnou stranu než míč a hostující útočník a ten sám tváří v tvář Lvu Jašinovi nezaváhal a to i přesto, že se Lev natahoval na brankové čáře tak, že měl levou nohu u levé tyče a pravou nohu u pravé tyče a tou prostřední se asi opíral o zem, jinak totiž nechápu, jak to mohl ustát...no, ale stejně to nechytil, takže co...první půle tedy smolně 0:1 z našeho pohledu, protože toho opravdu moc neměli, narozdíl od našich x gólovek...o poločase jsme vše dokonale rozebrali a stanovili si taktické pokyny a možná proto to bylo za chvíli 0:2 :)...osobně si ale myslím, že velkou zásluhu na tomto výsledku měl jeden nejmenovaný hráč, toho času nehrající člen jinak základní sestavy, trenér, fotbalový expert a hlavně cikán Vratislav Arnošt Lokvenc!...od začátku zápasu plácal jeden blaf za druhým a když už řekl něco dobrého, tak se to týkalo zápasů na hřišti číslo 1 a 3....holt je to opravdu totální blbec...ale co, musíme a už jsem si i zvykli...tak dál...už to vypadalo, že nás dvougólové manko zlomí, ale opak byl pravdou...vlítl jsem totiž na hřište s tím, že když už nic jiného, tak aspoň pořádně začnu řvát nejen na protihráče, ale i na spoluhráče a to se vyplatilo...nejdříve jsem trošku pokopal protihráče a tím se tak vyhecoval, že jsem pak místo v situaci 2 na 1ho nepřihrál Frantovi Dřížďalovi, který se vydal semnou na steč k hostující bráně a sobecky si míč ponechal a vymetl šibenici a tím snížil na 1:2 ....k lítosti Arnošta, pač ten mě chtěl určitě pořádně vyřvat za to, že jsem to nedal, ale pochopil, že i někdo jiný než on umí vystřelit a tak protentokrát zůstal němý...netrvalo dlouho a po pěkném útoku to bylo 2:2 a to když se ujal míče Kapitán, který udělal kličku protiháči, podíval se a našel mě přesnou přihrávkou u levé tyče, já si míč zpracoval a po tom, co ke mě vyběhl brankář jsem ho jen lehce naservíroval k druhé tyči na nabíhajícího Tomáše Fíka Doška a ten se už nemohl mýlit!....najednou to vypadalo, že nebude i problém vstřelit vítěznou branku.....při další šanci ovšem opět zazvonila tyč a tak to už vypadalo 5 minut před koncem, že se rozejdeme smírně, jenže Beny to zřejmě v předzápasovém rozhovoru se svým bývalým či nynějším sousedem asi nedomluvil tak jak měl a po našem faulu asi 6 metrů od branky si hosté postavili balon a z přímého kopu nedali Lvu Jašinovi šanci a rázem to bylo 2:3! :(...tentokráte jsme už neměli na vyrovnání ani moc času a ani štestí se k nám nepřiklonilo a tak jsme tedy prohráli....po zápase se pak trošku dikutovalo jak o postavení zdi při inkasované brance, tak i tom, kdo a jak hlasitě může a nemůže řvát na toho či onoho spoluhráče a tak nejlepší volbou bylo jít si dát jedno pivko nebo Mirindu, ale to si dalo jen pár psychicky labilních jedinců, jak vtipně poznamenal jeden z osazenstva místní restaurace, když jsem si obědnával lahodný mok a předemnou pán již zmíněnou oranžovou sračku.....to je vše a příště zase naviděnou....:)